English

Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí

„Rozhodnutí o tom, že chceme na naší svatbě koordinátorku, bylo jedno z prvních, co jsme krátce po zásnubách s manželem měli a dnes jsme oba přesvědčení, že to byla absolutně ta nejlepší volba! Žaneta je profesionálka každým coulem - na předsvatební schůzce a konzultacích nám pomohla vytvořit si představu o svatebním dni, upozornila nás na spoustu možných komplikací a dala nám velmi mnoho praktických rad, které by nás nenapadli. Přitom nám ale nikdy nic nevnucovala a svůj názor nám sdělila jen, pokud jsme si o něj řekli (a my jsme si o něj říkali často, protože Žaneta svatbám opravdu rozumí).

Díky Žanetě a její asistence Katce jsme pak prožili svatbu snů. Mohli jsme se na ně absolutně spolehnout a díky tomu jsme si mohli prožít opravdu důležité věci, zatímco agentky dohlížely na to, aby po organizační stránce vše klapalo, každý byl tam, kde má a každý (nejen my) si to užil. Na rozdíl od jiných nevěst jsem nezažila stres, telefonování a placení dodavatelům během ranních příprav a ani jsem nemusela řešit, jak harmonogram dne jde za sebou. A na fotkách je to vidět :)

Absolutní satisfakcí pak pro nás byli bavící se hosté, pochvaly o tom, že to byla nejkrásnější svatba, jakou zažili a také dojatá maminka, tatínek a svědci, kteří nám děkovali za to, že si svatbu mohly s námi užít a prožít a nikoli se stresovat. Vrcholem profesionality ale bylo, že se Žaneta i Katka doučily francouzsky, aby se naše rodina ze zahraničí cítila dobře!

Kdybychom měli vrátit čas, nic bychom neměnili...leda to, že bychom Žanetu požádali nejen o koordinaci dne, ale celých svatebních příprav :)

Adam a Selma”


„Jestli chcete, aby ve váš svatební den vše fungovalo harmonicky, využijte Žanetiny služby. Žaneta poskytuje profesionální přístup k dodavatelům a přátelský k párům. Je to asi to nejdůležitější, co potřebujete, abyste se dokázali maximálně uvolnit váš svatební den. A to je pro mě, jako kameramana, ten nejvýznamnější aspekt. Věřte, že i vy budete pak na svůj den vzpomínat s úsměvem. Je to investice pro vykouzlení úsměvu a uvolnění v ten neopakovatelný okamžik.

Jakub Laššo, DIB Production”


„Děkujeme Žanetě za úchvatný servis při přípravě naší svatby. V šibeničním termínu jednoho měsíce nás "vzdělala" v nezbytných formalitách, pečlivě naslouchala a pomohla nadesignovat svatební rituál a celý průběh oslavy podle našich přání. Navíc je přesná, pečlivá, ochotná a vždy připravená pomoci a podpořit. Během svatebního dne dokázala zařídit mnoho zásadních věcí i tisíc drobností, od navigace hostů po jedinečnou svatební výzdobu. Navíc je velmi příjemná v jednání, přátelská, respektující a diplomatická, kde je třeba.

Denisa a Pavel”


„Dobrý den,

tak posílám nějaké fotky, které jsem pro Vás vybrala, snad poslouží.

Svatba to byla úžasná a Vy jste se podílela na tom, aby proběhla co nejlíp. Nebylo to určitě jednoduché, ale podařilo se Vám to. Všechno bylo přesně tak, jak si to dcera představovala. A naši američtí přátelé byli nadšeni - možná i proto chtějí, abychom letos připravili podobnou akci v Americe, jako oslavu prvního výročí. Bohužel, tam už nám nepomůžete.

Mějte se pěkně a ať se Vám Vaše práce daří!

S pozdravem

Naděžda Dvořáková“
(Matka nevěsty)


„Dobrý den,

chtěli bychom velice poděkovat paní Žanetě Slámové za perfektní, profesionální a do posledního detailu promyšlenou koordinaci našich svatebních příprav i celého svatebního dne. Žaneta nám pomohla vybrat místo obřadu, sehnala nám místo pro svatební hostinu, doporučila krásný svatební salon i výbornou cukrárnu, takže jsme nemuseli nikde tápat a ztrácet čas.

Pokud si tedy chcete opravdu užít svatební přípravy a vychutnat si svatební den bez stresu a komplikací, vřele doporučuji všem nevěstám, aby se na Žanetu obrátili. Je to velice důvěryhodná osoba, která ráda splní všechna vaše svatební přání a požadavky.

S poděkováním

Pavlína a Jan Kubáčkovi“


„Skvěle zorganizovaná svatba, spokojení snoubenci i netradiční balónková výzdoba. Je dobře když koordinátorka organizuje svatbu ke spokojenosti nevěsty a ne jen dle původního itineráře. Když nemusí manželé organizovat každou drobnost, jsou pak (nejen) na fotkách vždy spokojenější. Děkuji Žanetě Slámové za profi spolupráci.

Josef Mašek, fotograf.“


„Chtěla bych poděkovat paní Slámové za perfektní servis při organizaci mé svatby. Od ochutnávky dortů a výběr šatů po samotný průběh obřadu mi vždy vyšla vstříc a přizpůsobila vše mé pracovní vytíženosti a speciálním přáním. Zvláště si cením jejího upřímného názoru, bez kterého by se má svatba neuskutečnila na tak perfektní úrovni.

Michaela Kratzer“


„Ráda bych tímto poděkovala Žanetě za její předsvatební a svatební péči. S manželem jsme se téměř po devíti letech našeho vztahu rozhodli vzít, a protože byl již podzim, byla nakonec svatba do měsíce. Vůbec jsme v tu dobu neměli tušení, co svatba obnáší a co je vše třeba zařídit. Díky Žanetě, která se nás výjimečně ujala i v tak krátkém termínu, jsme svatbu nejenom zrealizovali, ale byla i perfektně zorganizovaná, se spoustou výborných nápadů a přesně podle našich představ. Na tento, pro nás krásný den, budeme vždy s manželem ve vší spokojenosti vzpomínat. Všem budoucím nevěstám Žanetu opravdu upřímně doporučuji!

S pozdravem

Katka a Martin Žižkovi“


„Žanetě patří náš velký dík. Žaneta nám pomohla s přípravou svatby od začátku až do konce. Po celou dobu svatby byla Žaneta velmi ochotná a brala v potaz naše přání a požadavky. Má mnoho zkušeností, což se mimo jiné projevovalo tak, že nám nabízela různé možnosti a navrhovala několik alternativ, které dokázaly naší svatbu oživit a zpestřit. Po celý svatební den se nám věnovala a umožnila nám zapomenout na starosti a záležitosti týkající se technických a organizačních aspektů svatby, což považujeme za velmi důležité. Jsme rádi, že jsme mohli jejích služeb využít a že díky ní se naše svatba vydařila. Až v průběhu svatby jsme zcela docenili, jak moc nám Žaneta pomohla a že bez ní bychom si nemohli svatbu tolik užít a strávit tolik času se svatebními hosty bez jakýchkoliv starostí. Bohaté zkušenosti a skvělé organizační schopnosti Žanety jsou neocenitelné.

Služby Žanety Slámové velice doporučujeme.

A.&Z.G.“


„Spolupráce se Žanetou a Janou byla naprosto báječná, lidská a přesto velmi profesionální. Ocenili jsme jejich neutuchající smysl pro detail, zodpovědnou přípravu a snahu za každou cenu najít vhodné řešení pro všechny zúčastěné strany. Mohli jsme se 100% spolehnout, měli naši plnou důvěru a my jsme se mohli věnovat skutečným partnerským přípravám! :-) Zajištění celé akce bylo fantastické.

Bára a Honza“


Jak to viděla nevěsta:

„Pro mě důležitou veličinou byla v naší spolupráci důvěra a napojení na naše záměry. Ocenila jsem také neviditelnost týmu v místě konání a přesto jasné vědomí, že všichni vědí, co dělají a drží organizaci pevně v rukou. Bylo blažené v den D možnost se oddat jen “milým starostem” nevěsty týkající se líčení, česání a oblékání. Vše běželo dle předem dané dohody, přitom plynule, přítomně, bez tlaku a já jako nevěsta přesto prožívala úžasné bezčasí.“

A co řekl ženich:

„Ze Žanety i Jany byla cítit obrovská zkušenost. Jejich hlavní předností byla spolehlivost, profesionalita a také to, že mysleli za nás a několik kroků dopředu. V posledních dnech nám dodávali tolik potřebný klid a já osobně byl vděčný za to, že jsem neustále slyšel, že je všechno připravené a v pořádku :-)“


Jak se cítil ženich:

„Mohl jsem se uvolnit a věnovat se jenom a pouze, vstupu na naší společnou posvátnou cestu manželství. Žaneta a Jana jsou bytosti s říše snů, jejich lidská a profesionální práce, umožní abyste se stali skutečným ženichem a ne organizátorem své svatby.

Zároven flexibilně reagují na vaše potřeby, změny, přání a touhy v průběhu příprav.

Všem ženichům doporučuju, uvolnit se, užít si to, kráčet pevně a hrdě s podporou těchto dvou andělů Žanety a Jany.

Díky,

Zdeněk Weber“


Co prožívala nevěsta:

„Inspirace, zkušenosti, profesionální koordinace a realizace - velký poklad v lidské podobě :-)

Před svatbou jsem nebyla schopna dohlédnout, jak moc pro nás Žaneta s Janou dokáží udělat.

Obrovský přínos měla jejich plánovací péče a zkušenosti, díky kterým vše začalo už 3/4 roku před svatbou, stejně jako koordinace všech kroků, takže vše mohlo probíhat pozvolna, v klidu s dostatkem prostoru pro zvažování a rozhodování po celou dobu příprav.

Pozorně naslouchaly našim potřebám a představám, co chceme a nechceme, přinášely bohatou inspiraci a možnosti, jak našim představám vyhovět, citlivě nás nasměrovaly, když naše počáteční přání vedlo do slepé uličky, vše do detailu zařídily, ohlídaly a nakonec ve svatební den i zkoordinovaly tak, že já jsem mohla být jenom nevěstou, která se mohla plně soustředit na svůj velký životný krok.

Celý den jsme si nádherně v plné pozornosti a přítomnosti užili, stejně jako všichni naši svatební hosté. A za to ještě jednou mockrát děkuju, dámy.

Šárka Weberová“


Svatební brainstorming z pohledu nevěsty:

„Svatební koordinátorka? K čemu je to dobré?“ Někdo se takto může ptát, i já se tak na začátku ptala.

Když jsme začali zařizovat svatbu, nedokázali jsme si představit, kolik práce nás čeká. Mysleli jsme si, že obvoláme pár dodavatelů a pak už se budeme jenom těšit. Ale vše vyjednat, vyřídit a objednat tak, abychom byli spokojeni, chtělo spoustu schůzek a návrhů. Na pomoc při přípravách nám přispěchala moje svědkyně Verča, která nám navrhla konzultaci právě se svatebními koordinátorkami Žanetou a Janou. Na schůzce jsme probrali celou svatbu bod po bodu, minutu po minutě, všechny přípravy, kompetence, možné komplikace a všechno ostatní potřebné k tomu, aby náš svatební den proběhl právě tak, jak jsme si přáli. Díky radám obou dam a skvělé koordinaci Verči náš den proběhl hladce a bez jediné chybičky.

A proto nyní všem budoucím nevěstám a ženichům doporučuji, pokud chcete, aby Váš svatební den dopadl na jedničku, svěřte se do rukou těchto svatebních koordinátorek. Mají spoustu nápadů, zkušených rad, ověřených dodavatelů a troufám si říct, že Vám splní každé přání.

Martin a Monika“


Svatební brainstorming z pohledu svědkyně, pro den D vyvolené koordinátorky:

„Když za mnou přišla sestřenice s tím, že mám být svědkyně a zárověň koordinovat celé dění ve svatební den, byl jsem nadšená a zděšená zárověň. Zvládnu to bez předchozích zkušeností? Zvládla jsem to. Díky Žanetě!

Na koordinační schůzce se s námi Žaneta podělila o zkušenosti profíka. Provedla nás všemi nástrahami svatebního dne, uhladila naše nápady a všechny oblasti ve kterých jsme tápaly dostaly pevný tvar. Položila nám otázky které by nás ani náhodou nenapadlo si položit. Instrukce a rady byly praktické a přesné. Jestli má někdo dokonalost v malíku a umí ji předávat i dál je to Žaneta! ;-)

Svatební den pak proběhl bez vetších záhrhelů a s těmi menšími jsme si díky detailní přípavě od Žanety a Jany poradili s lehkostí :) Nevěsta má úžasný zážitek a já zkušenost na celý život. Děkujeme!

Veronika - svěkdyně


Svatební brainstorming

„Nedávno jsme oslavili rok našeho manželského soužití... Zajeli jsme si na Sion udělat piknik... Zavzpomínat si na naši originální svatbu. Ukázat to kouzelného místo našemu miminku... Nedalo nám to a hodnotili jsme, co se nám na svatbě líbilo, co bychom opět zopakovali... Jednou z věcí byla i předsvatební konzultace s Žanetou. Můj pocit, že "to není až tak třeba" vzal za své. Byla jsem vděčná, že jsem na schůzku šla. Její doporučení stála za to. Dodnes mám před sebou její milý úsměv a pocit důvěry, který jsem po sezení získala... Na svatbu jsem se začala o to více těšit a ničeho se nebála :)

Za mne doporučuji a děkuji! G.P.“
Kontakt

Organizace svatby
(+420) 774 735 426
info@organizacesvatby.cz
Praha a okolí

Kontaktní formulář

Nahoru